Multi wizja


 +48 601 99 33 89

Multiwizja

Warszawa

info@multiwizja.eu

Wynajem sprzętu - ekrany bezszwowe

Ekrany/LCD bezszwowe/PlasmaWall/VideoWall

Cena wynajmu za pojedynczy moduł - 400 PLN netto
 

Ekrany bezszwowe to obecnie najbardziej zaawansowane rozwiązanie do wyświetlania obrazu.
Polega ono na łączeniu wielu ekranów LCD w jeden, ogromny ekran. Możliwe konfiguracje to 3x3 moduły, 4x4, 2x6 itp.
oferują większą w porównaniu do projektorów jasność, a w stosunku do ekranów diodowych/telebimów o wiele lepszą rozdzielczość,
co sprawia, że mogą być instalowane niemal wszędzie.

Posiadamy Moduły 46 calowe, gdzie odstęp pomiędzy ekranami to jedynie 6 milimetrów. Rozdzielczość każdego modułu o 1920x1080, a kontrast 3000:1.
Polecamy na prestiżowe Eventy!!!

Ekrany bezszwowe – Zalety rozwiązania 

Wynajem ekranów bezszwowych to aktualnie najbardziej atrakcyjny sposób projekcji wielkoformatowych. Ramka pomiędzy sąsiadującymi ekranami bezszwowymi wynosi tylko 7 mm, dzięki czemu jest naprawdę niewidoczna i nie przeszkadza w odbiorze wyświetlanych treści. Ekrany oferują również bardzo dużą swobodę w zakresie ustawiania modułów, co w połączeniu z obsługą różnych źródeł obrazu i możliwością regulacji ekranów na statywie pozwala na tworzenie oryginalnych konfiguracji i ich bezkompromisowe dostosowywanie do rzeczywistych potrzeb wynikających ze specyfiki danego eventu. 

Ekrany bezszwowe – Warszawa i okolica 

Wypożyczalnia ekranów bezszwowych Multiwizja działa na terenie miasta Warszawa. Ekrany bezszwowe dostarczamy na potrzeby eventów organizowanych w mieście, jak i innych regionach Polski. Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta, co pozwala nam na jeszcze lepsze dopasowanie zaplecza sprzętowego do Twoich potrzeb. W razie pytań lub wątpliwości Specjaliści Multiwizja pozostają do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu! Zapoznaj się także z naszą ofertą wynajmu kamer w Warszawie!

 

Jak zamówić? To proste - wypełnij formularz zapytania tutaj

napisz e-mail: info@multiwizja.eu

lub zadzwoń:

+48 601 99 33 89;

 


+48 22 240 41 41

 +48 601 99 33 89

Multiwizja

Warszawa

info@multiwizja.eu

Strona główna |
    O firmie |
      Wynajem sprzętu |
        Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij