Multi wizja


 +48 601 99 33 89

Multiwizja

Warszawa

info@multiwizja.eu

Wynajem laptopów Warszawa

Laptopy

Wynajem laptopów to niezwykle funkcjonalna usługa dla każdej firmy, która chce zorganizować szkolenie, wyjazd integracyjny czy spotkanie biznesowe. Dzięki tej usłudze w znaczny sposób nasi klienci minimalizują koszty, jakie związane są z organizacją imprez, dostarczając jednocześnie najwyższej jakości sprzęt. Kolejnym niezywkle istotnym argumentem za usługa wynajmu laptopów jest gwarancja, że otrzymany sprzęt będzie nowoczesny i co najważniejsze dopasowany do potrzeb klienta. Kolejna istotną sprawą, o której warto wspomnieć odnośnie wynajmu laptopów jest fakt braku problemów z serwisem w przypadku jakichkolwiek usterek laptopa. Jest to przede wszystkim ważne, gdy w firmie nie ma kogoś, kto mógłby się zając naprawą sprzętu. Wszystkie laptopy znajdujące się w naszej ofercie są regularnie wymieniane, dlatego też nasi klienci mają gwarancję otrzymania w 100% sprawnego sprzętu o najwyższym standardzie.

Laptopy: Wynajem sprzętu  - Wypożyczalnia laptopów

Organizacja wydarzeń firmowych, i nie tylko, bardzo często wymaga dostępu do komputera o określonych parametrach. Nie zawsze mamy takie urządzenie w firmie, dlatego kiedy niezbędne do organizacji danego przedsięwzięcia są laptopy wynajem to najlepsza alternatywa. Wybierając laptopy na wynajem mamy pewność, ze urządzenia posiadają potrzebne nam parametry. Usługi wynajmu to także odpowiedź na sytuacje, w których musimy dostarczyć uczestnikom wydarzenia (szkolenia czy konferencji) odpowiednią liczbę urządzeń, którą fizycznie nie dysponujemy.


Ceny wynajmu laptopów:

czas wypożyczenia: 1 doba 2 doby 3 doby 4 doby
1 sztuka 100 PLN 150 PLN 200 PLN tel.
2 sztuki 90 PLN  140 PLN 190 PLN tel. 
4 sztuki 80 PLN 130 PLN 180 PLN tel.
5 i więcej tel. tel. tel. tel.

W tabeli podano ceny netto przy danej liczbie dób wynajmu.

 

Laptopy w naszej ofercie są to nowoczesne maszyny wyposażone w:

 • panoramiczne matryce LED/LCD 15,4.
 • procesory Intel Core 2 Duo lub Intel i-core i3.
 • minimum 2GB pamięci RAM.
 • minimum 80 GB dysku twardego.
 • system operacyjny Win XP, lub Win 7.
 • Producent: Dell, HP lub Samsung.

Laptopy – Wynajem Warszawa 

Wypożyczalnia sprzętu AV i eventowego Multiwizja działa na terenie miasta Warszawa. Ofertę laptopów na wynajem kierujemy do klientów działających lokalnie, jak i podmiotów z innych regionów kraju. Oferowane laptopy znajdują zastosowanie w organizacji m.in.:

-szkoleń,

-konferencji, 

-wydarzeń firmowych.

Jako wypożyczalnia sprzętu jesteśmy znani i cenieni ze względu na indywidualne podejście do klienta oraz możliwość elastycznego dopasowywania zakresu usług do rzeczywistych potrzeb odbiorców. Osoby zainteresowane wynajmem laptopów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści Multiwizja z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze urządzenia/urządzeń o odpowiednich parametrach pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kiosków multimedialnych w Warszawie!

 


Jak zamówić? To proste - wypełnij formularz zapytania tutaj

napisz e-mail: info@multiwizja.eu

lub zadzwoń:

+48 601 99 33 89;


+48 22 240 41 41

 +48 601 99 33 89

Multiwizja

Warszawa

info@multiwizja.eu

Strona główna |
  O firmie |
   Wynajem sprzętu |
    Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij