Multi wizja


 +48 601 99 33 89

Multiwizja

Warszawa

info@multiwizja.eu

Wynajem sprzętu - kioski multimedialne

Kioski Multimedialne / Infokioski - wynajem, wypożyczanie.


Kioski Multimedialne, stanowią świetny środek do prezentacji produktowej na targach, konferencjach czy kongresach. Kioski multimedialne można wyposażyc w aplikację zbierającą dane kontaktowe potencjalnych klientów bądź gości na evencie.

Typowy Kiosk multimedialny jest wyposażony w dotykowy ekran, umożliwia to bezpośrednie i szybkie wprowadzanie danych przy użyciu klawiatury ekranowej, ułatwia scrolling tekstu i stron internetowych. Wynajem kiosków multimedialnych to najprostsza droga,

żeby uatrakcyjnić Twój Event, Stoisko Targowe, bądź Konferencję Produktową. Uniwersalny Sytem Windows 10, Pakiet Office - wszystko to jest do dyspozycji użytkownika kiosku multimedialnego, ułatwia przeglądanie prezentacji i filmów, a szybki dysk SSD dostarcza dane w mgnieniu oka.

Cena wynajmu kiosku multimedialnego:

czas wypożyczenia: 1 doba 2 doby 3 doby
Cena za kiosk 24 Touch 600 PLN 800 PLN tel.

 

W tabeli podano ceny netto za jedną dobę przy danej liczbie dób wynajmu.

Jakie są zalety stosowania kiosków multimedialnych?

Kioski multimedialne cieszą się coraz większym zainteresowaniem organizatorów, jak i uczestników wydarzeń. Czym jest ono powodowane?

Główne korzyści płynące z zastosowania kiosków multimedialnych to:

-uzyskanie szybkiego dostępu do informacji, 

-możliwość obsługi większej liczby klientów, 

-prosta i intuicyjna obsługa urządzenia, 

-możliwość spersonalizowania urządzenia, 

-możliwość uruchomienia wielu dedykowanych aplikacji informacyjnych i multimedialnych.

Kioski multimedialne – Warszawa 

Firma Multiwizja Warszawa oferuje wynajem kiosków multimedialnych. Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania, dzięki którym nie tylko uatrakcyjnisz swój event, ale jednocześnie zyskasz dodatkowe kontakty biznesowe, które pozwolą Ci rozszerzyć zakres działalności firmy i przekuć go na większe zyski. 

Specjalizujemy się w obsłudze targów, konferencji oraz szkoleń. Zapewniamy również możliwość wynajmu kiosku na dłuższy okres czasu. Klientom zainteresowanym usługą gwarantujemy kompleksową obsługę wraz ze szkoleniem z obsługi urządzenia. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu oświetlenia w Warszawie!

 

Jak zamówić? To proste - wypełnij formularz zapytania tutaj

napisz e-mail: info@multiwizja.eu

lub zadzwoń:

+48 601 99 33 89;


+48 22 240 41 41

 +48 601 99 33 89

Multiwizja

Warszawa

info@multiwizja.eu

Strona główna |
    O firmie |
      Wynajem sprzętu |
        Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij