Multi wizja


 +48 601 99 33 89

Multiwizja

Warszawa

info@multiwizja.eu

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie

Oświetlenie stanowi istotny element organizacji eventu. Gra świateł buduje odpowiednią atmosferę, zwraca uwagę uczestników na prelegentów, wydobywa szczegóły prezentowanych treści, pomaga wywoływać pożądane emocje. Dobór oświetlenia na potrzeby organizowanego wydarzenia nie powinien więc być przypadkowy.

Klientom wypożyczalni sprzętu eventowego Multiwizja oferujemy szeroki wybór oświetlenia na wynajem. Dysponujemy zestawami dedykowanymi potrzebom eventów i wydarzeń o zróżnicowanym charakterze. Pomagamy w oświetleniu:

-        konferencji,

-        szkoleń,

-        stoisk firmowych,

-        koncertów,

-        imprez firmowych.

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia bezkompromisowe oświetlenie wydarzeń organizowanych w pomieszczeniach i plenerze. Oświetlamy zarówno wydarzenia biznesowe, jak i kulturalne i komercyjne.

Jakie są zalety wynajmu oświetlenia?

Wynajem oświetlenia pozwala stworzyć pożądany klimat imprezy bez konieczności ponoszenia przez organizatora wysokich nakładów finansowych. Dobra wypożyczalnia sprzętu eventowego obok nowoczesnych systemów i urządzeń oferuje także wsparcie doradcze. Profesjonalne doradztwo to jeden z naszych największych atutów.

Bogate doświadczenie, wiedza oraz bardzo dobra znajomość rynku oświetlenia pozwalają nam dostarczać rozwiązania, które czynią eventy atrakcyjnymi i zapadającymi w pamięć.

Oświetlenie – Wynajem Warszawa

Siedzibą wypożyczalni Multiwizja jest Warszawa. Oświetlenie na wynajem oferujemy na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych z regionu. Oferujemy również możliwość oświetlenia wydarzeń organizowanych poza województwem mazowieckim. To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dzięki temu możemy zaproponować oświetlenie dopasowane do faktycznych potrzeb i oczekiwań Klienta.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszej oferty zachęcamy do kontaktu. Specjaliści Multiwizja pozostają do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze urządzeń, które najlepiej sprawdzą się w danym zastosowaniu. Zachęcamy również do skorzystania z usługi kompleksowej obsługi technicznej evenetów, która obejmuje dobór, instalację i obsługę oświetlenia podczas trwania imprezy.

Oprócz oświetlenia oferujemy również wynajem ekranów led oraz nagłośnienia.


+48 22 240 41 41

 +48 601 99 33 89

Multiwizja

Warszawa

info@multiwizja.eu

Strona główna |
    O firmie |
      Wynajem sprzętu |
        Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij